Davet

Değerli Katılımcılar ;

Uluslararası Katılımlı  II. Ulusal Hippoterapi Kongresini düzenleyecek olmanın haklı gurur ve sevincini taşımakla birlikte, öncelikle siz değerli meslektaşlarımızı Kocaeli ’nde ağırlamaktan duyacağımız memnuniyetimizi paylaşmak isteriz.

Gerek turizm , gerek sanayi , gerekse sosyo ekonomik yapısı nedeni ile ülkemizin mutlaka görülmesi gereken şehirleri arasında ön sıralarda yer alan Nikomedia kültür mirasının en zengin örneklerini taşıyan Kocaeli ’nde sizleri misafir etmeyi planlıyoruz.

Dünyadaki gelişmelere karşın ülkemizde Hippoterapi biliminin içinde bulunduğu duruma dikkat çekmek adına Uluslararası Katılımlı II. Ulusal Hippoterapi Kongresini ’nin önemli bir fırsat olabileceğini düşünmekteyiz.

Uluslararası Katılımlı  II. Ulusal Hippoterapi Kongresi daha önceki kongrede olduğu gibi, bilimsel paylaşımların yanı sıra meslektaşların birbirleri ile bir arada bulunabilmelerine olanak sağlayacak bir programa sahip olacaktır. Özellikle genç meslektaşlarımızın Hippoterapiye emek veren bilim insanları ile bir arada olmasını sağlamanın ötesinde, meslek birliğini güçlendirmek ve gelecek kaygılarının tartışılabileceği akademik ortamı oluşturarak, çözüm önerilerinin hayata geçirilmesinde bir kilometre taşı olabilmek arzusundayız.

Uluslararası Katılımlı  II. Ulusal Hippoterapi Kongresini ’nde buluşmak dileklerimizle…

                                                                                                                                                                               Saygılarımızla

 

Kongre Düzenleme Kurulu